Стручно усавршавање

Угледно огледни час - Вулкани

Светски дан вода

Пролеће - Вајуга

Ученици издвојеног одељења Вајуга илустровали су радове на тему „Пролеће“. Радови су истакнути на паноу.
    Ljubavni jadi Dejzi Šalabejzi

Израда поклона поводом 8. марта

32. Зимски сусрети учитеља

Вајуга - приредба за Нову Годину

Ученици издвојеног одељења Вајуга, учествовали су у приредби која је организована поводом Нове Године. Након изведеног програма, коме су присуствовали родитељи, чланови МЗ Вајуга поделили су ученицима пакетиће.
    Деда Мраз и у Вајуги

Долазак Библиобуса је, као и увек до сада, обрадовао најмлађе читаоце из Вајуге. Ученици ове школе са великим одушевљењем су дочекали Деда Мраза, разменили књиге и сликали се са запосленима из Центра за културу Кладово.
    Награде ученика

Ученици матичне школе и издвојених одељења редовно учествују на расписаним ликовним и литерарним конкурсима. Ученик другог разреда матичне школе, Никола Пражић, освојио је 06.11.2015.године 2.место у категорији нижих разреда на ликовном, а Тамара Јонашковић, ученица 4. разреда издвојеног одељења у Вајузи 2. место на литерарном конкурсу ОШ " Вук Караџић" : Ћирилица-моје писмо,у Кладову . У Зајечару су 14.12.2015.године, два ученика трећег разреда освојила награду за 2.и 3.место на ликовном конкурсу "Само се срцем добро види" Милица Јовановић и Зоран Јовановић, а Анђела Јовановић, ученица 4.разреда из Вајуге 1.место на литерарном конкурсу.