Мени

Предмети

Матуранти, да ли сте почели са припремањем мале матуре?

ускоро ћу
    нисам
    јесам

Резултати

Администрација

Септембар 2021
    НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ

Саша Калиновић, ученик који иде на два републичка такмичења

Датум: 28. April 2016 00:21 Категорија: Новости

Саша Калиновић, ученик осмог разреда наше школе је ове школске године постигао резултат вредан дивљења. Он ће ове године представљати нашу школу на два републичка такмичења, из француског језика и историје.
    Републичко такмичење из француског језика ће се одржати 8. маја 2016. године у Борчи док га републичко такмичење из историје очекује 22. маја 2016. године у Ивањици.

Саша, желимо ти пуно среће на предстојећим такмичењима и хвала ти што на овакав начин представљаш нашу школу.

Дан планете Земље

Датум: 28. April 2016 00:06 Категорија: Новости

Дана 21.04.2016.године у издвојеном одељењу Вајуга  реализоване су разне активности у циљу обележавања Дана планете Земље. У питању је еко-акција сређивања школског дворишта, сађење цвећа, гледање презентације „Сачувајмо нашу планету“, израда ликовних радова.  Ученици су активно учествовали у свим активностима.

Шта знаш о саобраћају

Датум: 27. April 2016 23:50 Категорија: Новости

У суботу 16.04.2016. године, у Кладову, одржано је општинско такмичење "Шта знаш о саобраћају". На овом такмичењу учествовали су и ученици наше школе. Наш ученик осмог разреда Миодраг Гицић, освојио је треће место на овом такмичењу. Сви ученици који су учествовали на овом такмичењу добили су од организатора мајицу са амбленом "Шта знаш о саобраћају" а најуспешнија школа и бициклу. Најуспешнија школа на такмичењу је била школа "Стефанија Михајловић" из Брзе Паланке, па им ми овом приликом честитамо и желимо пуно среће у даљем такмичењу. На следећем линку можете видети видео материјал који је забележила телевизија Кладово.
    Поред тога што су ученици наших општинских школа стекли потребна знања и вештине везане за саобраћај, они су овај догађај искористили и за упознавање и дружење са својим вршњацима из других школа. На слици су наши ученици са ученицима из школе "Стефанија Миахјловић" Брза Паланка.

Стручно усавршавање

Датум: 05. April 2016 21:14 Категорија: Новости

У Регионалном центру за стручно усавршавање у Књажевцу, на семинару "Развијаље активизма и волонтерзима код ученика" у оквиру пројекта "Јачање еколошке и друштвене свети младих у централној Србији.

Угледно огледни час - Вулкани - 5. разред

Датум: 05. April 2016 21:04 Категорија: Новости

Светски дан вода

Датум: 30. Mart 2016 22:08 Категорија: Новости

Поводом Светског дана вода, 22. марта, ученици из Вајуге илустровали су радове везане за очување и заштиту вода од загађења.

Пролеће

Датум: 30. Mart 2016 21:54 Категорија: Новости

Ученици издвојеног одељења Вајуга илустровали су радове на тему „Пролеће“. Радови су истакнути на паноу.

Листа одобрених уџбеника

Датум: 15. Mart 2016 08:25 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је, на основу јавног позива, Листу одобрених уџбеника. Листа одобрених уџбеника садржи податке о свим уџбеничким комплетима за сваки предмет. У Листи за сваку уџбеничку јединицу наведени обим изражен у броју страна и малопродајна цена. Листа одобрених уџбеника достављена је свакој школи, а доступна је и на интернет страницама:
    1. http://www.mpn.gov.rs/udzbenici-2/izbor-udzbenika/
    2. http://opendata.mpn.gov.rs/listaudzbenika.php
    За потребе избора уџбеника Министарство је отворило посебну електронску адресу за примедбе и питања ([email protected]). Ова адреса је отворена за све просветне раднике, родитеље и ученике.

Представа - Љубавни јади Дејзи Шалабезјзи

Датум: 11. Mart 2016 10:52 Категорија: Новости

У среду, 09.03.2016. године, нашу школу су посетили глумци из Позориштанца Крагујевац и том приликом, пред ученицима наше школе, одиграли представу "Љубавни јади Дејзи Шалабезјзи". Њихово дружење и учествовање у представи је било забавно и смешно, а одушевљење ученика велико.

Издрада поклона поводом 8. марта

Датум: 07. Mart 2016 21:49 Категорија: Новости

Ученици издвојеног одељења Вајуга, учествовали су у изради поклона поводом 8. марта, Дана жена.